5 світових смачний хліба

навколо хліба

Хліб можна пропонувати при різних температурах; після запікання його можна легко, отже, підсмажити. Насправді його найчастіше споживають разом із пальмами, або окремо, або навіть як добавку до різних страв. Хліб можна було намазати разом з маслом, занурити прямо в рідину, як-от соус, оливкову олію чи навіть суп; [28] його можна було покрити різними чудовими та смачними пастами або навіть використовувати для приготування бутербродів, включаючи м’ясо. , сири, овочі, а також приправи\

саме тому вам потрібне почуття, а також перевага цьому хлібу

Одна з найбільш звичайних варіацій це випікання в затишній духовці протягом цілих 24 годин. Це незвичайний метод, який допомагає змінити цукор у житньому борошні, перетворюючи звичайний солодкий смак у насичений.

Коржики, Мексика

Тонкі шматочки кукурудзяного тіста перетворюються на пухирчасті та коричневі на теплому комалі, звичайні сковороди, які фактично використовувалися в Мексиці, оскільки щонайменше 700 р. до н. Незалежно від того, складені прямо в тако чи навіть спожиті безконтрольно, кукурудзяні коржі є одними з найбільш популярних страв у країні. Тісто з меленої кукурудзи насправді оманливо просте; створений лише з кількох компонентів, це все ж перемога кулінарної винахідливості. Перед фактичним подрібненням кукурудза фактично поєднується з лужним компонентом, таким як вапно, процедура, яка називається нікстамалізація, яка робить зерно набагато більш здоровим, а також легшим для засвоєння.

Хобз кесра, Марокко

Дотримуйтеся рясного аромату приготування хліба з марокканською медіною, а також ви можете знайти на собі в деяких звичайних громадських печей, які називаються ферраном. Насправді це місце, де жителі несуть ніжне пшеничне тісто, приготовлене кухарям, прямо до хобз кесра, одного з найдомашніших видів хліба в країні. Зменшені батони, що обертаються, насправді мають дещо хрустку зовнішню скоринку, що приносить задоволення кожному з них на марокканському обідньому столі, де їхня затишна структура ідеально підходить для ароматного соусу тажин.

Смажимо хліб, країна навахо

Золоті, хрусткі шматочки смаженого хліба є улюбленим місцем для багатьох у країні навахо, а також вказівкою на жахливе походження. Коли федеральна влада США в 1864 році фактично вимушила навахо залишити свої землі в Арізоні, вони переселилися в абсолютно нові мексиканські ландшафти, де розширення звичайних посівів квасолі та овочів виявилося складним завданням. Щоб пройти через це, вони використовували надані державою магазини білого борошна, сала та цукру, виробляючи смажений хліб далеко від простих потреб. В даний час смажити хліб є фактично ознакою рішучості, а також звичаєм, а також бажаною угодою з усіма, що приходять від пау-вау до домашніх подій.

Тайгербруд, Нідерланди

Розміщуючи «голландський» у голландській проблемі, tijgerbrood насправді є витвором мистецтва любителя скоринки в кожній хрусткій атаці. Для того, щоб виготовити строкатий лід тайгербруду, пекарі розкладають неспечені хлібці білого кольору разом із однорідною сумішшю рисового борошна, кунжутної олії, дріжджів і посипають. Тепле змінює зовнішній вигляд прямо на хрусткий стиль закусок, а також буханці тайгербруду насправді улюблені для бутербродів. (Сан-Франциско, розташоване далеко від пекарень Aged Globe в Амстердамі, фактично створило голландську проблему, а також власний сендвіч-хліб.)

Rēwena parāoa, Бренд Нової Зеландії

Коли міжнародні поселенці привезли картоплю, а також пшеницю до Бренд-бренд Нової Зеландії, корінні особи Маорі створили імпортні компоненти для себе, використовуючи цей геніальний хліб. Щоб змішати тісто, картопля фактично готується на пару після того, як ферментується, до початкового стану, схожого на закваску, що надає готовому хлібу перевагу кисло-солодкого. В даний час rēwena parāoa насправді є улюбленою угодою, коли її подають разом з маслом, а також варенням або навіть пропонують разом із пристрасною частиною сирої риби, давнього делікатесу для маорі.