Сходіть випити в Греймут

Сходіть випити в Греймут

Помешкання в Греймут, Нова Зеландія

Ви скористаєтеся можливістю піти випити і відвідуєте Греймут на західному узбережжі Південного острова з невідомих причин?
У Греймуті є кілька пристойних закладів, де можна розслабитися за келихом напою з друзями та поспілкуватися з місцевими жителями, які із задоволенням розкажуть вам про своє місто. Цілком можливо, найприємнішим спогадом, який ви можете взяти з собою під час відпустки, є зустріч з місцевими жителями, тож, що стосується випивки, з чого почати? Дійсно, все залежить від того, де ваша зручність організована, припускаючи, що ви залишаєтеся поблизу центральної точки Греймут, у вас є більше вибору, якщо ви просто використовуєте громадський транспорт, але незалежно від того, чи їдете ви за кермом, вам потрібно буде перейдіть до місця, яке вам зручно.

АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ГОТЕЛЬ

Це на південному кінці міста в Кароро. Це справді пристойне місце та чудове місце для бенкету. У випадку, якщо ви говорите в приморському таборі, це найближчий готель.

Диверсійний ГОТЕЛЬ

Це на Хай-стріт, навпроти басейну та центру відпочинку.

Асоціація ГОТЕЛЬ

Це застаріле житло на вулиці Герберт.

Тисяча років ГОТЕЛІ

Це найпрестижніший готель Греймут. Він розташований на півдорозі вздовж набережної Мохера.

Залізничний ГОТЕЛЬ

Прямо в центрі міста на набережній Мохера, Залізниця, як її часто називають, знаходиться недалеко від залізничної та транспортної станцій.

SPEIGHTS ALE HOUSE

Лише поруч із готелем Railway знаходиться Speights Ale House. Незважаючи на те, що це не житло, я вирішив додати його сюди, оскільки це надзвичайно надзвичайне місце для напоїв і вечері.

ПИВОВАРНИЙ ЗАВОД МОНТЕІТА

На Герберт-стріт знаходиться пивоварня Monteith’s, де можна відвідати пивоварню, випити та почастуватись там.
Отже, ви маєте рацію; гідне визначення барів для перегляду.
Греймут — це місто з великою кількістю пам’яток і місць, які варто відвідати. Якщо ви їдете на відкритому транспорті з Крайстчерча, найкращим підходом буде поїзд Tranzalpinetrain; це одне з найкрасивіших залізничних підприємств у світі.

репутація greymouth є єдиним найкращим варіантом на даний момент.