Стейки в стилі Лонгхорн

ПОЯСНЕННЯ СТЕЙКУ

Стейк, який в деяких випадках називають стейком для гамбургера, насправді являє собою м’ясо, яке в основному перетинає волоски м’язової маси, потенційно складається з кісток. Насправді його зазвичай готують на шашлику, але його також можна легко смажити у фритюрі. Стейк також можна легко приготувати в соусі, наприклад, стейк, а також пиріг з нирками, або навіть нарізати, а також перетворити на котлети, такі як бургери.

Крім молочної худоби, стейки також часто вбивають від певних домашніх тварин, які складаються з буйволів, верблюдів, кіз, коней, кенгуру, овець, страусів, свиней, північних оленів, курей, оленів, а також зебу, риба, що складається з лосося. а також велика риба, як-от риба-меч, марлін і акула. Для деяких видів м’яса, таких як свиня, вівці, а також баранина, їжа, а також телятина, ці продукти насправді часто називають продуктами. Деяке м’ясо для ілюмінації, як-от оленина, насправді зазвичай упаковується, наприклад, стейк. М’ясо фактично зводиться прямо на нитки, що складається з стейка для спідниці, що виходить з тарілки, краєвидного стейка, що виходить із м’язової маси живота, а також стейка для срібних рук, що йде від центру, а також складається з 3-х ребра. З більшої точки зору, рибні стейки, стейки з фаршу, стейки зі свиней, а також численні різні інші стейки насправді розуміються.

Зніміть стек

Гриб Портобелло можна назвати грибним стейком, а також різними іншими стравами для любителів овочів. Стейк разом із фотографією – це насправді страва, створена у вигляді стейка з різних м’ясних виробів. Повністю органічні продукти для барбекю, такі як кавун, насправді використовувалися як веганський стейк. Стейк з перцю (мандарин: ī 牛肉; піньїнь: qīngjiāoniúròu) насправді мандаринська страва Сполучених Штатів, обсмажена у фритюрі на сковороді, включаючи нарізаний стейк гамбургера (часто по краях, вирізку або навіть круглий), приготований разом із нарізаними шматочками ​перець дзвін, як пагони, різні пагони. соусу, а також імбиру, а також, як правило, збільшений разом з кукурудзяним крохмалем. Нарізана цибуля, а також паростки квасолі насправді є додатковим вибором страви. Докази існування їжі в Уніфікованих умовах сягають приблизно 1948 року. Їжа почалася разом із їжею Фуцзянь, де її насправді називали qīngjiāo ròusī (青椒 (). Сама початкова програма використовувала свиню, а також перевага насправді була досить освітленої, вирізняючись разом із перцем стейком.

компоненти

2 Стейки , чисті та ніколи не крижані (товщина 1 дюйм, будь-який тип, крім реберця)
2-4 столові ложки вершкового масла (звичайно не маргарину)
1 лимон, екстракт з
Досвідчений натрій Лоурі

 

ІНСТРУКЦІЯ

 • Get the steaks away from the refrigerator, as well as enable to find towards space temperature level.
  Warm a big nonstick skillet (you can easily also utilize a designate iron skillet) over warm up till extremely warm.
  Scmassage each edges of the steaks gently along with the lawry’s seasoning.
  Include 1/2 the butter as well as 1/2 the lemon extract towards the warm skillet, following include one steak in the facility of the skillet.
  Prepare 2-4 mins on each edge (depending upon the density as well as exactly just how you such as your steak performed) along with a cover on, as well as ensure the kitchen area is actually effectively aerated since this might obtain great smoky. Don’t jab openings in steak towards examination for doneness, as this will certainly completely dry out the meat out.
  When steak is actually prepared, replay along with various other steak, as well as allow each steaks rest for 2-3 mins towards enable juices towards disperse throughout.
  When prepared towards perform, you can easily include extra butter, lemon extract as well as seasoning for your suching as.